Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 17:00
Gorlice, ul. Legionów --------- 17:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 17:04
Ropica Polska, Kościół --------- 17:07
Szymbark, Szkoła --------- 17:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 17:18
Grybów --------- 17:30
Siołkowa, Browar --------- 17:33
Stara Wieś --------- 17:34
Ptaszkowa --------- 17:38
Cieniawa --------- 17:41
Paszyn --------- 17:48
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 17:58
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w piątki
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków