Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 16:15
Gorlice, ul. Legionów --------- 16:17
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 16:19
Ropica Polska, Kościół --------- 16:22
Szymbark, Szkoła --------- 16:28
Ropa, Skrzyżowanie --------- 16:35
Grybów --------- 16:45
Siołkowa, Browar --------- 16:48
Stara Wieś --------- 16:49
Ptaszkowa --------- 16:52
Cieniawa --------- 16:54
Paszyn --------- 16:58
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 17:07
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 17:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII