Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:35
Gorlice, ul. Legionów --------- 15:37
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 15:39
Ropica Polska, Kościół --------- 15:42
Szymbark, Szkoła --------- 15:48
Ropa, Skrzyżowanie --------- 15:53
Grybów --------- 16:05
Siołkowa, Browar --------- 16:08
Stara Wieś --------- 16:09
Ptaszkowa --------- 16:13
Cieniawa --------- 16:16
Paszyn --------- 16:21
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 16:27
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w piątki
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków