Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:20
Gorlice, ul. Legionów --------- 15:22
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 15:24
Ropica Polska, Kościół --------- 15:27
Szymbark, Szkoła --------- 15:33
Ropa, Skrzyżowanie --------- 15:40
Grybów --------- 15:50
Siołkowa, Browar --------- 15:53
Stara Wieś --------- 15:54
Ptaszkowa --------- 15:57
Cieniawa --------- 15:59
Paszyn --------- 16:03
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 16:12
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII