Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 14:40
Gorlice, ul. Legionów --------- 14:42
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 14:44
Ropica Polska, Kościół --------- 14:47
Szymbark, Szkoła --------- 14:53
Ropa, Skrzyżowanie --------- 15:00
Grybów --------- 15:10
Siołkowa, Browar --------- 15:13
Stara Wieś --------- 15:14
Ptaszkowa --------- 15:17
Cieniawa --------- 15:19
Paszyn --------- 15:23
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 15:32
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:40
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII