Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 13:55
Gorlice, ul. Legionów --------- 13:57
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 13:59
Ropica Polska, Kościół --------- 14:02
Szymbark, Szkoła --------- 14:08
Ropa, Skrzyżowanie --------- 14:15
Grybów --------- 14:30
Siołkowa, Browar --------- 14:33
Stara Wieś --------- 14:34
Ptaszkowa --------- 14:37
Cieniawa --------- 14:39
Paszyn --------- 14:43
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 14:52
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta