Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:10
Gorlice, ul. Legionów --------- 5:12
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 5:14
Ropica Polska, Kościół --------- 5:17
Szymbark, Szkoła --------- 5:23
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:30
Grybów --------- 5:40
Siołkowa, Browar --------- 5:43
Stara Wieś --------- 5:44
Ptaszkowa --------- 5:47
Cieniawa --------- 5:49
Paszyn --------- 5:53
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 6:02
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt