Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 13:35
Gorlice, ul. Legionów --------- 13:37
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 13:39
Ropica Polska, Kościół --------- 13:42
Szymbark, Szkoła --------- 13:48
Ropa, Skrzyżowanie --------- 13:55
Grybów --------- 14:10
Siołkowa, Browar --------- 14:13
Stara Wieś --------- 14:14
Ptaszkowa --------- 14:17
Cieniawa --------- 14:19
Paszyn --------- 14:23
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 14:32
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 14:40
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII