Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 12:55
Gorlice, ul. Legionów --------- 12:57
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 12:59
Ropica Polska, Kościół --------- 13:02
Szymbark, Szkoła --------- 13:08
Ropa, Skrzyżowanie --------- 13:15
Grybów --------- 13:30
Siołkowa, Browar --------- 13:33
Stara Wieś --------- 13:34
Ptaszkowa --------- 13:37
Cieniawa --------- 13:39
Paszyn --------- 13:43
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 13:52
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 14:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII