Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 12:30
Gorlice, ul. Legionów --------- 12:32
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 12:34
Ropica Polska, Kościół --------- 12:37
Szymbark, Szkoła --------- 12:43
Ropa, Skrzyżowanie --------- 12:48
Grybów --------- 13:00
Siołkowa, Browar --------- 13:03
Stara Wieś --------- 13:04
Ptaszkowa --------- 13:06
Cieniawa --------- 13:08
Paszyn --------- 13:12
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 13:22
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 13:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków