Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 11:55
Gorlice, ul. Legionów --------- 11:57
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 11:59
Ropica Polska, Kościół --------- 12:02
Szymbark, Szkoła --------- 12:08
Ropa, Skrzyżowanie --------- 12:15
Grybów --------- 12:25
Siołkowa, Browar --------- 12:28
Stara Wieś --------- 12:29
Ptaszkowa --------- 12:32
Cieniawa --------- 12:34
Paszyn --------- 12:38
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 12:47
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 12:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII