Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 11:20
Gorlice, ul. Legionów --------- 11:22
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 11:24
Ropica Polska, Kościół --------- 11:27
Szymbark, Szkoła --------- 11:33
Ropa, Skrzyżowanie --------- 11:40
Grybów --------- 11:46
Siołkowa, Browar --------- 11:53
Stara Wieś --------- 11:54
Cieniawa --------- 11:59
Paszyn --------- 12:03
Ptaszkowa --------- 12:05
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 12:12
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 12:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt