Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 10:45
Gorlice, ul. Legionów --------- 10:47
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 10:49
Ropica Polska, Kościół --------- 10:52
Szymbark, Szkoła --------- 10:58
Ropa, Skrzyżowanie --------- 11:03
Grybów --------- 11:15
Siołkowa, Browar --------- 11:18
Stara Wieś --------- 11:19
Ptaszkowa --------- 11:22
Cieniawa --------- 11:24
Paszyn --------- 11:28
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 11:37
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII