Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 10:25
Gorlice, ul. Legionów --------- 10:27
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 10:29
Ropica Polska, Kościół --------- 10:32
Szymbark, Szkoła --------- 10:38
Ropa, Skrzyżowanie --------- 10:43
Grybów --------- 10:55
Siołkowa, Browar --------- 10:58
Stara Wieś --------- 10:59
Ptaszkowa --------- 11:01
Cieniawa --------- 11:03
Paszyn --------- 11:07
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 11:17
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
kurs w linii Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków