Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 10:00
Gorlice, ul. Legionów --------- 10:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 10:04
Ropica Polska, Kościół --------- 10:07
Szymbark, Szkoła --------- 10:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 10:20
Grybów --------- 10:35
Siołkowa, Browar --------- 10:38
Stara Wieś --------- 10:39
Ptaszkowa --------- 10:42
Cieniawa --------- 10:44
Paszyn --------- 10:48
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 10:57
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt