Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 9:10
Gorlice, ul. Legionów --------- 9:12
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 9:14
Ropica Polska, Kościół --------- 9:17
Szymbark, Szkoła --------- 9:23
Ropa, Skrzyżowanie --------- 9:28
Grybów --------- 9:40
Siołkowa, Browar --------- 9:43
Stara Wieś --------- 9:44
Ptaszkowa --------- 9:47
Cieniawa --------- 9:49
Paszyn --------- 9:53
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 10:02
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 10:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII