Trasa: Gorlice - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 8:35
Gorlice, ul. Legionów --------- 8:37
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 8:39
Ropica Polska, Kościół --------- 8:42
Szymbark, Szkoła --------- 8:48
Ropa, Skrzyżowanie --------- 8:53
Grybów --------- 8:59
Siołkowa, Browar --------- 9:08
Stara Wieś --------- 9:09
Ptaszkowa --------- 9:12
Cieniawa --------- 9:14
Paszyn --------- 9:18
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 9:27
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 9:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt