Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 17:00
Grybów --------- 17:30
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:20
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 18:22
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 18:27
Wielogłowy --------- 18:31
Tęgoborze --------- 18:39
Łososina Dolna --------- 18:44
Czchów --------- 18:57
Brzesko --------- 19:25
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 20:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w piątki
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII