Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:35
Grybów --------- 16:05
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:45
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 16:47
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 16:52
Wielogłowy --------- 16:56
Tęgoborze --------- 17:04
Łososina Dolna --------- 17:09
Czchów --------- 17:22
Brzesko --------- 17:50
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 18:50
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w piątki
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII