Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 12:30
Grybów --------- 13:00
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 13:40
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 13:42
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 13:47
Wielogłowy --------- 13:51
Tęgoborze --------- 13:59
Łososina Dolna --------- 14:04
Czchów --------- 14:17
Brzesko --------- 14:45
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 15:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII