Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Brzesko 00.00 km 10:25
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 10:25
Grybów --------- 10:55
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:35
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 11:37
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 11:42
Wielogłowy --------- 11:46
Tęgoborze --------- 11:54
Łososina Dolna --------- 11:59
Czchów --------- 12:12
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 13:40
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII