Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:40
Grybów --------- 6:10
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:55
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 6:57
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 7:02
Wielogłowy --------- 7:06
Tęgoborze --------- 7:14
Łososina Dolna --------- 7:19
Czchów --------- 7:32
Brzesko --------- 8:00
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 9:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt