Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:25
Grybów --------- 5:55
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:35
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 6:37
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 6:42
Wielogłowy --------- 6:46
Tęgoborze --------- 6:54
Łososina Dolna --------- 6:59
Czchów --------- 7:12
Brzesko --------- 7:40
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 8:40
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII