Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 15:14
Gorlice, Biecka Forest --------- 15:44
Gorlice, ul. Legionów --------- 15:47
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 15:49
Szymbark, Szkoła --------- 15:59
Ropa, Skrzyżowanie --------- 16:04
Grybów --------- 16:15
Siołkowa, Browar --------- 16:17
Cieniawa --------- 16:23
Paszyn --------- 16:28
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 16:39
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:55
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 16:59
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 17:09
Wielogłowy --------- 17:12
Tęgoborze --------- 17:19
Łososina Dolna --------- 17:26
Czchów --------- 17:37
Brzesko --------- 18:05
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 19:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele