Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Grybów 00.00 km 5:05
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 5:30
Gorlice, Biecka Forest --------- 5:34
Gorlice, ul. Legionów --------- 5:37
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 5:39
Szymbark, Szkoła --------- 5:49
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:54
Siołkowa, Browar --------- 6:07
Cieniawa --------- 6:13
Paszyn --------- 6:18
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 6:26
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:45
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 6:49
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 6:53
Wielogłowy --------- 7:02
Tęgoborze --------- 7:09
Łososina Dolna --------- 7:16
Czchów --------- 7:27
Brzesko --------- 7:55
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 8:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele