Trasa: Gorlice - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Gorlice, Dworzec Autobusowy 00.00 km 5:10
Gorlice, Biecka Forest --------- 5:14
Gorlice, ul. Legionów --------- 5:15
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 5:17
Szymbark, Szkoła --------- 5:27
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:32
Grybów --------- 5:43
Siołkowa, Browar --------- 5:45
Cieniawa --------- 5:51
Paszyn --------- 5:58
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 6:06
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:25
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 6:29
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 6:33
Wielogłowy --------- 6:42
Tęgoborze --------- 6:49
Łososina Dolna --------- 6:56
Czchów --------- 7:07
Brzesko --------- 7:35
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 8:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele