Trasa: Biecz - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Biecz, Rynek 00.00 km 14:40
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 15:00
Gorlice, ul. Legionów --------- 15:02
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 15:04
Ropica Polska, Kościół --------- 15:07
Szymbark, Szkoła --------- 15:13
Ropa, Skrzyżowanie --------- 15:20
Grybów --------- 15:35
Siołkowa, Browar --------- 15:38
Stara Wieś --------- 15:39
Ptaszkowa --------- 15:42
Cieniawa --------- 15:44
Paszyn --------- 15:48
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 15:57
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 16:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII