Trasa: Biecz - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Biecz, Rynek 00.00 km 12:50
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 13:10
Gorlice, ul. Legionów --------- 13:12
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 13:14
Ropica Polska, Kościół --------- 13:17
Szymbark, Szkoła --------- 13:23
Ropa, Skrzyżowanie --------- 13:29
Grybów --------- 13:50
Siołkowa, Browar --------- 13:53
Stara Wieś --------- 13:54
Ptaszkowa --------- 13:57
Cieniawa --------- 13:59
Paszyn --------- 14:03
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 14:12
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 14:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII