Trasa: Biecz - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Biecz, Rynek 00.00 km 9:15
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 9:35
Gorlice, ul. Legionów --------- 9:37
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 9:39
Ropica Polska, Kościół --------- 9:42
Szymbark, Szkoła --------- 9:48
Ropa, Skrzyżowanie --------- 9:52
Grybów --------- 10:05
Siołkowa, Browar --------- 10:08
Stara Wieś --------- 10:09
Ptaszkowa --------- 10:12
Cieniawa --------- 10:14
Paszyn --------- 10:18
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 10:27
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 10:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt