Trasa: Biecz - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Biecz, Rynek 00.00 km 7:07
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 7:30
Gorlice, ul. Legionów --------- 7:32
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 7:34
Ropica Polska, Kościół --------- 7:37
Szymbark, Szkoła --------- 7:43
Ropa, Skrzyżowanie --------- 7:47
Grybów --------- 8:00
Siołkowa, Browar --------- 8:03
Stara Wieś --------- 8:04
Ptaszkowa --------- 8:07
Cieniawa --------- 8:09
Paszyn --------- 8:13
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 8:22
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 8:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt