Trasa: Biecz - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Biecz, Rynek 00.00 km 6:00
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 6:20
Gorlice, ul. Legionów --------- 6:22
Gorlice, ul. Kościuszki --------- 6:24
Ropica Polska, Kościół --------- 6:27
Szymbark, Szkoła --------- 6:33
Ropa, Skrzyżowanie --------- 6:37
Grybów --------- 6:50
Stara Wieś --------- 6:50
Siołkowa, Browar --------- 6:53
Ptaszkowa --------- 6:57
Cieniawa --------- 6:59
Paszyn --------- 7:03
Nowy Sącz, ul. Lwowska, Cmentarz --------- 7:12
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 7:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt