Trasa: Barcice - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Barcice, Kościół 00.00 km 16:40
Rytro, PKP --------- 16:47
Młodów --------- 16:50
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 16:55
Zubrzyk --------- 17:04
Żegiestów Zdrój --------- 17:08
Andrzejówka --------- 17:15
Milik --------- 17:17
Muszyna, Rynek --------- 17:20
Powroźnik, PKP --------- 17:25
Krynica Zdrój, Dolna --------- 17:28
Krynica Zdrój, Szpital --------- 17:31
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 17:34
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 17:38
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta