Trasa: Barcice - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Barcice, Kościół 00.00 km 5:30
Rytro, PKP --------- 5:37
Młodów --------- 5:40
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 5:45
Zubrzyk --------- 5:54
Żegiestów Zdrój --------- 6:00
Andrzejówka --------- 6:05
Milik --------- 6:07
Muszyna, Rynek --------- 6:10
Powroźnik, PKP --------- 6:15
Krynica Zdrój, Dolna --------- 6:18
Krynica Zdrój, Szpital --------- 6:21
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 6:24
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 6:28
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta