Trasa: Barcice - Krynica Zdrój


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Barcice, Kościół 00.00 km 6:30
Rytro, PKP --------- 6:37
Młodów --------- 6:40
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 6:45
Zubrzyk --------- 6:54
Żegiestów Zdrój --------- 7:00
Andrzejówka --------- 7:05
Milik --------- 7:07
Muszyna, Rynek --------- 7:10
Powroźnik, PKP --------- 7:15
Krynica Zdrój, Dolna --------- 7:18
Krynica Zdrój, Szpital --------- 7:21
Krynica Zdrój, Urząd Miasta --------- 7:24
Krynica Zdrój, Słotwiny CPN --------- 7:28
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt